برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۱/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش پذیرایی شیک

فرش ماشینی شیک

فرش ماشینی شیک برای پذیرایی
فرش ماشینی کاشان
از معروف ترین و محبوب ترین فرش های جهان هستند که طرح و رنگ های متنوع برای رفع نیاز و سلایق های افراد مختلف جامعه تولید و عرضه می شوند.
اصول انتخاب و خرید فرش ماشینی بر اساس ابعاد و نوع دکوراسیون هر فضایی می باشد. قالی های ماشینی با تنوع زیبا برای نقاط مختلف خانه به کار می رود که بسته به نوع دکوراسیون ان با هم متفاوت خواده بود. به طور کل فرش ماشینی پذیرایی به دو دسته: فرش ماشینی سنتی پذیرایی و فرش ماشینی کلاسیک پذیرایی تقسیم می شود. انتخاب هر یک از این فرش ها به سلیقه و بودجه افراد بستگی دارد.

قالی ماشینی پذیرایی از مهمترین بخش های چیدمان منزل می باشد زیرا پذیرایی بیشترین میزان نما را در خانه دارد و خرید فرش آن باید با دقت و وسواس بیشتری انتخاب شود.
قالی مناسب پذیرایی باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر جلوه و مفروش کردن، جنبه تزیین نیز ایفا کند. در زمان خرید فرش پذیرایی باید علاوه بر زیبایی قالی خصوصیاتی چون، جنس فرش، رنگ فرش، سایز فرش و طرح فرش را نیز در نظر گرفت. قالی پذیرایی درجه یک باید از جنس الیاف درجه یک و با دوام بافته شده باشد. فرش های اکریلیک از با دوام ترین فرش ها برای پذیرایی هستند که تنوع رنگی بالای دارند و با شفافیت رنگی که دارند می توانند به عنوان زیباترین فرش پذیرایی به کار روند.
فرش های آکریلیک درجه یک ماشینی اتاق پذیرایی قابلیت شست‌ و شوی بالایی دارند و با قرار گرفتن در معرض آفتاب زیبایی خود را از دست نمی‌دهند و به همین علت انتخاب مناسب تری برای اتاق پذیرایی می باشند.

برای این یک یک قالی شیک و مناسب برای پذیرایی خانه خود انتخاب کنیم باید این موارد را در نظر بگیریم.
- همیشه قبل از انتخاب فرش شیک پذیرایی باید به رنگ کفپوش اتاق و دیوارها و نوع دکوراسیون پذیرایی توجه داشت.
- در صورتی که وسایل پذیرایی از طرح های شلوغ و رنگی است بهتر است از فرش های شیک مدرن و فانتزی استفاده شود.
- ابعاد فرش پذیرایی باید به گونه ای انتخاب شود که 40 تا 50 سانتی متر با دیوراه ها فاصله داشته باشد.
- اندازه فرش پذیرایی باید طوری باشد که دو تا از پایه هایه مبل روی فرش قرار بگیرد.
- در پذیرایی بزرگ باید از چند تخته فرش برای شیک کردن فضای پذیرایی باید استفاده گردد تا فضا تفکیک شود.
- برای شیک کردن فضای پذیرایی می توان از فرش های گرد و فرم های غیر هندسی استفاده نمود.
- فرش اتاق پذیرایی کوچک بهتر است از رنگ های روشن باشد تا فضا برزگتر و دلبازتر نشان داده شود.
- برای پذیرایی های بزرگ بهتر است از فرش های ماشینی شیک و لوکس تیره استفاده نمایید.
- اگر پذیرایی با دکور مدرن چیده شده باشد باید از فرش های شیک مدرن استفاده نمود.
- در صورتی که دکوراسیون پذیرایی کلاسیک باشد باید به سراغ فرش های ماشینی سنتی و یا تلفیقی رفت.
- طرح فرش پذیرایی شیک باید با توجه به سایز اتاق از طرح های ریز و یا شلوغ باشد. 
- اتاق های بزرگ پذیرایی باید با طرح های ریز و رنگ های تیره فرش مفروش شوند.

انواع فرش ماشینی پذیرایی شیک
قالی ماشینی کاشان با دسته بزرگی از محصولات توانسته است از بهترین فرش ها برای پذیرایی باشد. قالی های ماشینی با قیمت ارزان و کیفیت بالا تهیه می شوند و به همین علت بهترین فرش برای شیک کردن پذیرایی محسوب می شوند. فرش های سنتی ماشینی کاشان گرما و نشاط خاصی به اتاق پذیرایی می دهند و از تنوع رنگی بالاتری نیز برخوردارند.

فرش پذیرایی شیک گرد
قالی های ماشینی دایره ای یا همان فرش گرد با ابعاد کوچک و بزرگ از انواع فرش های شیک پذیرایی هستند که فضایی متفاوت و خاص را در پذیرایی خلق می کنند. فرش های شیک گرد پذیرایی در انواع: قالی گرد ترک، قالی گل برجسته گرد 1200 شانه و فرش 1500 شانه گرد تولید و عرضه می شوند.
تمامی قالی های ماشینی گرد برای چیدمان با مبلمان گرد مناسب تر هستند و طراحی تاثیر گذار و شیکی به وجود می آورند. اندازه فرش دایره ای برای پذیرایی شیک باید طوری باشد که کل فضای اتاق را نپوشاند و بین لبه های فرش و دیوار فاصله باشد.

فرش پذیرایی شیک مدرن
فرش های مدرن می توانند در پذیرایی های با سبک مدرن و کلاسیک بیشترین جلوه را داشته باشند. البته انتخاب فرش شیک مدرن پذیرایی باید با دقت زیاد انجام شود زیرا قالی مدرن پذیرایی باید لوکس و جذاب باشد تا جلوه اتاق را نمایان تر نشان دهد. گبه های ماشینی  از فرش های مدرن فانتزی هستند و از نمونه های پرطرفدار فرش مدرن پذیرایی محسوب می شوند. بافت این فرش های شیک پذیرایی با مدرن ترین دستگاه های بافندگی و مرغوب ترین الیاف صورت می گیرد و همین موضوع سبب می شود تا این فرش به عنوان فرش شیک پذیرایی در انواع اتاق های پذیرایی مدرن به کار گرفته شود. دوام بالا ،مقاومت در برابر شست شو  قیمت مناسب از مهمترین مزیت های قالی مدرن فانتزی شیک کاشان برای پذیرایی است.

فرش پذیرایی شیک لوکس
خرید فرش های ماشینی لوکس مانند فرش لوکس 1500 شانه، فرش لوکس 1200 شانه گل برجسته و فرش ترک می تواند تاثیر زیادی در شیک کردن اتاق پذیرایی داشته باشد. فرش های دستبافتگونه لوکس از زیباترین فرش ها برای شیک کردن پذیرایی می باشند زیرا اکثر خانواده ها توان خرید فرش لوکس دستبافت را ندارند و نمی توانند به درستی از ان ها مراقبت کنند.
قالی های لوکس پذیرایی از الیاف مصنوعی درجه یک اکریلیک و ابریشم مصنوعی بافته می شوند و به هیمن خاطر قیمت کمتری از فرش دستباف دارند. قالی های لوکس 1500 شانه با تراکم 4500 با طرح های زیبا و ظرافت بی نظیری بافته می شوند و بهترین گزینه برای فرش شیک پذیرایی هستند.
عدم پرزدهی و ظرافت بالا از خصوصیات انواع فرش های شیک لوکس پذیرایی کاشان است. این فرش های ماشینی لوکس شیک بافت ریزی دارند، پرز ندارند و طرح و نقش های آن جدید و بی نظیر است. این فرش های ماشینی شیک دستبافتگونه هستند و در پذیرایی های مجلل و کلاسیک جلوه گری خاصی دارند. استفاده از فرش 1200 شانه گل برجسته با طرح و نگاره های سنتی در قسمت پذیرایی منزل با مبلمان کلاسیک، فوق العاده شیک و جذاب است.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه