برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۰۰/۱/۲۴

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فرش بدون ترنج شیک 1200 شانه

فرش بدون ترنج کاشان

فرش ماشینی جدید بدون ترنج
امروزه پیشرفت تکنولوژی باعث پیدایش فرش های ماشینی طرح جدید شده است. فرش های ماشینی جدید چون فرش ماشینی بدون ترنج از شیک ترین فرش های ماشینی بازار هستند که توانسته اند مورد پسند همگان قرار گیرند. طرح و نقشه این قالی های ماشینی زیبا در انواع فرش ماشینی طرح سنتی و فرش ماشینی طرح مدرن است.
معمولا در ساختار هر فرش ماشینی از اجزایی چون لچک و ترنج استفاده می شود. ترنج از شاخصه های برجسته در فرش است که امروزه در برخی از قالی ها حذف شده است.

طرح افشان بدون ترنج قالی کاشان جهت زیبا سازی بیشتر دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به کار گرفته می شود. در طراحی قالی های بدون ترنج هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و متناسب با سلیقه های امروزی با نام های مختلف تولید و عرضه می شود. طرح افشان با قابلیت استفاده در فضاهای برزگ می تواند بهترین گزینه برای فرش ماشینی پذیرایی باشد.

در این محصولات تمامی گل و بوته ها به صورت پراکنده در رنگ های متنوع در سطح فرش پخش شده و چشم هر بیننده ای را در نگاه اول به خود جلب می کند.
خانه های امروزی بیشتر در اندازه کوچک و آپارتمانی می باشند و به همین علت است که از فرش ماشینی طرح بدون ترنج بیشتر استقبال می شود. فرش های افشان بدون گل وسط کاشان به دلیل نداشتن ترنج مرکزی و داشتن نقوش تکراری برای تمامی دکوراسیون ها مناسب هستند وسبب بزرگنمایی بیشتر فضای خانه می شوند. 
قالی شیک بدون ترنج افشان 1200 شانه،  زیباترین فرش برای فرش جهیزیه عروس است که با هارمونی خاضی که دارد باعث گستردگی فضاهای مختلف می شود.
قالی ماشینی بدون ترنج شیک 1200 شانه، فرش بدون ترنج شیک 1000 شانه و فرش 700 شانه بدون ترنج از قالی های ماشینی افشان بدون ترنج کاشان هستند.

هریک از این قالی های ماشینی درجه یک و شیک کاربردی خاص دارند و می توانند به عنوان یک جزء غیر قابل انکار در خانه به کار روند.فرش 1200 شانه ماشینی بدون ترنج کاشان با تراکم طولی 3600 با بهترین مواد اولیه در نوع فرش گل برجسته بدون ترنج 1200 شانه نیز تولید می شوند و به دلیل ظرافت بالا در مکان های کم و رفت امد استفاده می گردد. این قالی های زیبا و شیک بیشتر جنبه تزیینی دارند و از دسته کالای لوکس می باشند.
ولی فرش های 700 شانه بدون ترنج با تراکم 2550 به خاطر تراکم عرضی پایین تر با دوام تر از قالی های 1200 شانه هستند و بیشتر به عنوان فرش بدون ترنج اتاق خواب و فرش بدون ترنج اتاق نشمین به کار می روند.


قیمت قالی های بدون ترنج شیک هزار و 200 کاشان بر اساس شانه و تراکم طولی فرش، جنس الیاف نخ خاب قالی، سایز فرش و تعداد رنگ فرش تعیین می شود. پس فرش 1200 شانه بدون ترنج 12 متری با تراکم 3600 هشت رنگ قیمت بالاتری نسبت به دیگر مدل های قالی افشان بدون ترنج دارد.
خصوصیات خاص این فرش های شیک ماشینی سبب محبوبیت فرش شده است. قالی های ماشینی افشان 1200 کاشان به علت دارا بودن تعداد گره های بیش تر بسیار شبیه به فرش دستباف اصیل هستند و به عنوان قالی ماشینی دستبافتگونه معرفی می شوند. ظرافت بالا و زیبایی فوق العاده از ویژگی های فرش 1200 شانه بدون ترنج افشان است.

مشخصات فرش بدون ترنج شیک 1200 شانه کاشان
بافت فرش بدون ترنج 1200 شانه با الیاف صد در صد اکریلیک
استفاده از الیاف پنیه برای تار و پود فرش های بدون ترنج 1200 شانه
کیفیت و دوام بسیار بالای فرش های بدون ترنج 1200 شانه در برابر عوامل محیطی
بافت قالی ماشینی دستبافگونه 1200 شانه بدون ترنج با طرح و نگاره های زیبا و متنوع
استفاده از رنگبندی بسیار متنوع در طمینه فرش 1200 شانه اصل بدون ترنج کاشان
بافت قالی ماشینی درجه یک هزار ودویست شانه بدون ترنج با دستگاه های فوق پیشرفته


رنگ های قالی های ماشینی بدون ترنج 1200 شانه کاشان
فرش ماشینی 1200 شانه شیک بدون ترنج کرم
فرش ماشینی 1200 شانه شیک بدون گل وسط فیلی
فرش ماشینی 1200 شانه بدون ترنج گردویی
فرش ماشینی 1200 شانه بدون ترنج ابی فیروزه ای
فرش ماشینی بدون ترنج 1200 شانه بدون ترنج سرمه ای


طرح های پرفروش قالی شیک بدون ترنج 1200 شانه کاشان
قالی ماشینی بدون ترنج طرح جدید گلنار 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته
فرش ماشینی طرح بدون ترنج افشان مطهر 1200 شانه تراکم 3600 کاشان
فرش درجه یک طرح گل و مرغ 1200  شانه بدون ترنج ده رنگ کاشان
قالی ممتاز بدون ترنج طرح اسلیمی 1200 شانه هشت رنگ

فرش مدل افشان گردان فاقد ترنج 1200 شانه تراکم 3600 کاشان

تمامی مدل های فرش ماشینی بدون ترنج شیک هزار و دویست شانه کاشان مشخصات کامل یک قالی ماشینی ممتاز را دارا می باشند و از نمونه فرش های صادرتی ایرانی محسوب می گردند.
فرش ماشینی درجه یک بدون ترنج دستبافگونه با بهترین نوع الیاف نخ خاب اکریلیک بافته می شوند و از نرمی و ظرافت بسیار بالایی برخودار است.
عدم ایجاد حساسیت، بدون پرز بودن فرش، دوام و فشردگی بالای الیاف فرش، نبود بوی مواد پلاستیکی در الیاف قالی های شیک بدون ترنج، رنگبندی شفاف و زنده، زیبایی دستباف نمای فرش، طول عمر بالای قالی بدون ترنج و لوکس بودن از ویژگی های فرش لوکس بدون ترنج افشان هزار و دویست شانه است.

شرکت فرش شیک کاشان یکی از بزرگترین تولید کنندگان قالی های بون ترنج با کیفیت در ایران می باشد که بهترین و زیباترین فرش های شیک بدون ترنج 1200 شانه را با بالاترین درجه کیفیت تولید و عرضه می دارد.
فروشگاه اینترنتی فرش شیک کاشان با هدف عرضه مستقیم فرش های درجه یک ماشینی بدون ترنج از کارخانه تاسیس شده است و به شما کمک می کند تا فرش دلخواه خود را با قیمت مناسب کارخانه و ارسال رایگان تهیه نمایید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه