برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۹۹/۱۱/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» رنگ فرش های شیک در دکوراسیون منزل

انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون منزل

یکی از مهمترین عناصر در در دکوراسیون داخلی منازل فرش ماشینی می باشد که تاثیر زیادی در نمای فضای داخلی منازل دارد . ترکیب رنگی دکوراسیون داخلی ، یکی از عوامل مهم برای انتخاب رنگ فرش ماشینی می باشد . رنگ فرش از فاکتور های مهم در تزیین دکوراسیون خانه می باشد که اگر رنگ متناسبی برای فرش انتخاب شود باعث آرامش درخانه می شود . یک رنگ شاخص را نمی توان به عنوان بهترین و زیباترین رنگ فرش ماشینی انتخاب کرد زیرا سلیقه های مختلف و متنوعی در بین افراد برای انتخاب فرش وجود دارد .
عوامل بسیاری به انتخاب رنگ فرش ماشینی بستگی دارد . آب و هوا ، نوع زندگی ، اقتصاد ، سلیقه و فرهنگ در انتخاب رنگ آن بسیار تاثیر گذار می باشد . در دکوراسیون داخلی ایرانی و سنتی فرش شیک کاشان نقش مهم و جدایی ناپذیری را ایفا می کند و از طرفی یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب فرش، رنگ فرش است . برای انتخاب فرش ماشینی شیک کاشان ، رنگ فرش اولین حرف را می زند . گردش رنگ در کل فضای خانه یکی از ارکان اساسی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که به سادگی قابل اجراست . نحوۀ استفاده و نوع نیازهای افراد خانواده در انتخاب بهترین رنگ فرش بسیار اهمیت دارد . برای ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منزل باید از ترفند تیره و روشن استفاده کرد . برخی رنگ‌ها يا گرم نامیده می شوند يا سرد. در گردانه ی رنگ، رنگها به راحتی از نظر گرمی و سردی از هم تفکيک می شوند. قرمز، نارنجی و زرد رنگهای گرم ، رنگ‌های سبز، آبی و بنفش و سورمه ای رنگ‌های سرد و رنگهای گرم، بژ و خاکستری رنگ­های خنثی محسوب می شوند . رنگ فرش انتخابی باید با مبلمان خانه تناسب داشته باشد تا در نهایت بتواند زیبا جلوه کند .
 ازآن جایی که رنگ فرش دارای اهمیت ویژه ای از نظر روانشناسی است، پس برای استفاده از فرش در منازل باید با توجه به رنگ دکوراسیون، فرش نیز باید از نظر رنگ با دکوراسیون هم خوانی داشته باشد . زیباترین رنگ فرش ، رنگ ساده، هماهنگ و تیره تر از دیوارها است زیرا خانه شما را گرم و صمیمی می کند.
از ان جا که از فرش ماشینی برای طولانی مدت استفاده می شود باید رنگی را در نظر گرفت که پس از مدتی از مد افتاده و خسته کننده نشود . رنگ مد روز بهترین رنگ فرش ماشینی نیست چون قرار است فرشی که انتخاب می‌شود مدت طولانی بخشی از دکوراسیون خانه باشد، بنابراین به جز پارامترهایی مانند کیفیت و دوام و قیمت به این موضوع هم توجه کنید. در انتخاب فرش ماشینی شیک باید فرشی را انتخاب نمود که رنگ های زیادی در آن ها به کار رفته است . اینگونه فرش ها قابل استفاده برای انواع دکوراسیون ها هستند زیرا در آن ها هر رنگی وجود دارد و به راحتی قابل ست کردن هستند.
در حال حاضر عمده فرش های ماشینی شیک کاشان با 5 رنگ زمینه : کرم، سورمه ای، آبی، گردویی و لاکی تولید می شوند و از بقیه رنگ ها در بستر این 5 رنگ استفاده می شود .
بهتر است رنگ فرش ماشینی رنگ غالب‌تر یا رنگ تیره‌تر درطیف رنگی مورد استفاده در دکوراسیون انتخاب شود . دقت به سبک دکوراسیون برای انتخاب رنگ فرش شیک تناسب دکوراسیون منزل را تضمین می کند . انتخاب رنگ فرش با فضای مورد نظر ارتباط مستقیمی دارد. برای فضاهای داخلی با سبک مدرن می توان از فرش های مدرن ساده ی تک رنگ یا گلیم فرش های شیک استفاده نمود .
رنگ های گرم فرش ماشینی شیک کاشان مانند قرمز و نارنجی و ... برای آشپزخانه با اتاق نشیمن خانه مناسب بوده و رنگ‌های خنثی مانند سفید، بژ وخاکستری برای همه بخش‌های خانه مناسب هستند . رنگ‌های سرد فرش ماشینی مانند سبز کمرنگ و آبی بیشتر برای اتاق خواب‌ در نظر گرفته می‌شوند .
بهترین رنگ فرش شیک برای پذیرایی بستگی به دکوراسیون اتاق پذیرایی و کوچک یا بزرگتر بودن فضا متغیر است . توجه به ابعاد و اندازه اتاق پذیرایی در هنگام انتخاب رنگ فرش بسیار مهم است . رنگ فرش یک پذیرایی را بهتر است با توجه به ابعاد محیط مورد نظر انتخاب شود . یکی از رنگ هایی که در فرش شیک پذیرایی بسیار اهمیت دارد رنگ لاکی یا رنگ قرمز  است . انواع رنگ لاکی فرش ماشینی شیک کاشان شامل : رنگ لاکی کم رنگ، رنگ لاکی پر رنگ و رنگ لاکی پوست اناری می باشد .
خانواده های پر رفت و آمد یا خانواده هایی که بچه کوچک دارند باید از فرش هایی با رنگ تیره استفاده کنند زیرا فرش های رنگ روشن خیلی زود کثیف می شوند و مجبور می شوند سالی چند بار آن ها را بشویند . فرش با رنگ‌های تیره، برخلاف رنگ‌های روشن، برای ایجاد فضای دنج و صمیمی مناسب هستند . عامل بسیار مهم در طراحی فضا برای ایجاد فضایی دلنشین، برقراری توازن و تناسب میان رنگ‌ها وکمک گرفتن از رنگ‌های خنثی نظیر سفید،توسی و بژ است .
فرش های ماشینی زمینه کرم دارای رنگ بسیار چشم نوازی می باشند . برای فضاهایی با وسعت کم از فرش هایی با ترکیب رنگ روشن استفاده نمایید چرا که هر چه کف روشن تر باشد فضا بزرگتر و نورانی تر دیده می شود. رنگهای خنثی مانند کرم در هر محیطی کاربرد دارند چرا که می توانند به عنوان رنگ تکميلی در کنار هر رنگی استفاده شوند، به همين دليل برای هر اتاقی از خانه مناسب هستند.
فرش ماشینی شیک سرمه ای نشان دهنده‌ی آرامش کامل است. انتخاب فرش سرمه ای به مدرن کردن دکوراسیون کمک می کند . برای فضاهای پر رفت و آمد مانند نشیمن و ورودی خانه بهتر است از فرش ماشینی رنگ تیره استفاده کرد زیرا استفاده از فرش هایی با رنگ روشن و بافت هایه ظریف مناسب نیست . این گونه فرش ها بسیار در معرض  رفت و آمد قرار دارند و آسیب پذیر تر هستند .
فرش های با شانه و تراکم بالاتر دارای ظرافت و زیبایی بیشتر هستند و مناسب برای اتاق پذیرایی مانند فرش 1200 شانه و فرش 1000 شانه و فرش های با شانه کمتر مانند فرش 700 شانه و فرش 500 شانه مناسب برای اتاق نشیمن و اتاق خواب می باشند . این فرش های شیک کاشان دارای رنگبندی زیبا و متنوع بوده و با انواع دکوراسیون ها قابل ست شدن هستند .
گلیم‌ و گبه فرش های ماشینی کاشان رنگ‌های بسیار زیبایی دارند و حسی از آرامش و دنج بودن به فضا می‌بخشند . این فرش های شیک برای پذیرایی ، سالن های شیک و مجلل و فاخر مناسب است .
فرش های 1000 شانه نیز دارای رنگ های شاد و زیبا هستند که این خصوصیات آن ها را برای مکان های لوکس و کلاسیک مناسب کرده است . تنوع رنگ فرش در این شاخه بسیار زیاد است و شباهت بالای آن به فرش دستبافت باعث شده است تا تعداد کثیری از افراد به دنبال انتخاب آن باشند . این فرش شیک انتخابی مناسب به عنوان فرش جهیزیه نیز می باشد . زیبایی رنکگ های این فرش های ماشینی شیک موجب می شود تا جلوه ای خاص در فضا ایجاد گردد
فرش‌های تک رنگ ماشینی احساس آرامش بیشتری را منتقل می‌کنند و فضای دلنشین‌ و مدرن‌تری به دکوراسیون منازل می‌بخشند .
شرکت فرش شیک کاشان ، عرضه کننده انواع فرش های شیک با رنگبندی زیبا به صورت حضوری و اینترنتی می باشد که تمامی محصولات خود را با 10 سال ضمانت و گارانتی به مشتریان عزیز عرضه می کند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه