برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۳/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» فروش انواع گلیم فرش شیک

گلیم فرش شیک

گلیم فرش را می توان نوعی فرش های سنتی قدیمی دانست که توسط هنر بشر در گذشته با نخ طبیعی یعنی پشم حیوانات بافته می شده است . استفاده از طرح های که در بافت گلیم فرش ها در گذشته استفاده می شده است با توجه به ذهنیات و فرهنگ جامعه شکل می گرفته است .اما امروزه با پیشرفت فناوری روز دنیا در کنار تولید فرش های ماشینی به تولید گلیم فرش ماشینی نیز می پردازند تا خریدارانی را که به دنبال این دسته از فرش های بدون پرز و صاف با طرح های جدید و فانتزی هستند  بتوانند به راحتی با توجه به نیاز سلیقه ای متفاوت به خرید گلیم فرش بپردازند . ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع گلیم فرش شیک و فروش آن آشنا نماییم .

گلیم فرش
امروزه گلیم فرش های ماشینی را جزء فرش های فانتزی یا فرش مدرن در نظر گرفت . بافت گلیم فرش ها امروزه با الیاف پلی پروپلین صورت می گیرد . استفاده از این الیاف به دلیل عدم پرز دهی این گلیم فرش ها را به فرش بدون پرز مبدل می سازد . برای بافت گلیم فرش ماشینی همانند فرش های ماشینی از تعداد خاصی گره های طولی و عرضی که بیان گر تعداد شانه و تراکم فرش هستند تشکیل شده است . تعداد شانه در گلیم فرش ها را می توان برابر 320 با تراکم 700 دانست . ارتفاع نخ خاب گلیم فرش ها بسیار کم بوده و همین موضوع سبب شده تا گلیم فرش ماشینی دارای بافتی خاص و محکم باشد و همین بافت فشرده سبب شود تا گلیم فرش رطوبت و آلودگی کمتری را جذب نماید و همین امر سبب شده تا گلیم فرش ها را مناسب ترین انتخاب برای آشپزخانه یا فرش اتاق خواب بدانند . یکی از ویژگی های دیگر گلیم فرش ها را می توان وزن سبک آن ها و قابلیت جابه جایی راحت آن ها دانست و دلیل این امر را تعداد شانه و تراکم پایین گلیم فرش ها می باشد که سبب ارتفاع کم نخ خاب می شود . از ویژگی های بارز گلیم فرش های ماشینی را می توان طرح های به کار رفته در بافت آن ها دانست . با توجه به تغییر سبک زندگی و مدرنیته شدن آن افراد به دنبال فرش های فانتزی و مدرن برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک منازل خود هستند . بدین منظور تولید کنندگان فرش های ماشینی به تولید آن دسته از گلیم فرش های ماشینی می پردازند که علاوه بر نقوش و طرح های اصیل ایرانی در گذشته از طرح های جدید و فانتزی امروزی نیز در تولید آن بهره ببرند تا نیاز تمامی خریداران را پوشش دهند . از لحاظ ابعاد می توان بدین موضوع اشاره داشت که گلیم فرش ها در گذشته در ابعاد کوچک بافته می شده اند اما امروزه با توجه به این که برای بافت از دستگاه های بافندگی استفاده می شود بدین منظور تولید گلیم فرش در ابعادی چون : گلیم فرش 6 متری ، گلیم فرش 9 متری ، گلیم فرش 12 متری و گلیم فرش چار متری و گلیم فرش پادری تولید می شود .

قیمت گلیم فرش
با توجه به ویژگی های بیان شده چون نوع الیاف ، تعداد شانه و تراکم می توان بیان نمود که قیمت گلیم فرش ها پایین و مقرون به صرفه می باشد . پس می توان به جای پوشاندن کف منازل چون آشپزخانه و اتاق خواب به جای استفاده از فرش های ماشینی با قیمت بالا از گلیم فرش های شیک با قیمت مناسب استفاده نمایید . در این صورت به راحتی در صورت تمایل بعد از استفاده می توانید از طرح های جدید برای استفاده به جای گلیم فرش های قبلی استفاده نمایید .

فروش انواع گلیم فرش شیک
با توجه به معرفی گلیم فرش و کاربرد آن برای آشپزخانه و اتاق خواب می توان بیان نمود افراد برای خرید گلیم فرش به دنبال آن دسته از گلیم فرش های شیک و جدید هستند که بتوانند با دکوراسیون مدرنیته منازل خود هماهنگ و ست نمایند . این افراد برای خرید گلیم فرش به دنبال فروشگاهی هستند که ارائه دهنده شیک ترین گلیم فرش ها در طرح های سنتی و مدرن باشد . برای خرید گلیم فرش با کیفیت و قیمت درب کارخانه می توانید از فروشگاه فرش شیک که ارائه دهنده انواع فرش ماشینی و گلیم فرش هست دیدن نمایید . این فروشگاه به دلیل فروش انواع گلیم فرش شیک به صورت مستقیم و نبود واسطه توانسته گلیم فرش های خود را با نازل ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهد . این فروشگاه امکان خرید حضوری و خرید اینترنتی گلیم فرش را برای متقاضیان این نوع فرش ها با شرایطی چون تضمین بهترین کیفیت در کنار تضمین بهترین قیمت و ارسال سریع گلیم فرش را در نظر گرفته تا خریداران گلیم فرش های ماشینی بتوانند به خریدی لذت بخش دست یابند . برای خرید اینترنتی گلیم فرش می توانید از قسمت راهنمای خرید فرش اطلاعات لازم را به دست آورید .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه