برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۹۹/۳/۱۲

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
مراقب آرامش و زیبایی منزل شما هستیم. فروشگاه های اینترنتی زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان

» شیک ترین فرش برای پذیرایی و آشپزخانه چه مدل فرشی است ؟

شیک ترین فرش پذیرایی و آشپزخانه

اخیرا با روی کار آمدن انواع فرش های ماشینی جدید و اهمیت چیدمان دکوراسیون در منازل ایرانیان ، افراد جهت تهیه شیک ترین فرش پذیرایی و آشپزخانه در این بازار داغ تولید انواع فرش های ماشینی دچار تردید و سردر گمی شده و این سوال را از خود می پرسند که شیک ترین فرش برای پذیرایی و آشپزخانه چه مدل فرشی است ؟ خرید فرش شیک برای پذیرایی و آشپزخانه ملزم دانستن و آگاهی لازم از انواع فرش مناسب پذیرایی و آشپزخانه و ویژگی ها و کاربرد های آن است که هر فرد می تواند طبق توان مالی خود و نوع نیاز خود از محصولی متفاوت برخوردار شود .

انواع شیک ترین مدل فرش پذیرایی
از میان طرح های گوناگون فرش دستبافگونه پسندیدن یک طرح شیک و بسیار زیبا برای فرش پذیرایی خانه خود راهی بسیاری دشوار و سخت است که ممکن است زمان زیادی را صرف نماید . ما در ادامه قصد داریم تا شما را با انواع فرش مناسب برای پذیرایی خانه تان آشنا نماییم که خواندن آن به شما در انتخاب شیک ترین فرش پذیرایی کمک بسیاری خواهد کرد :
-    فرش ماشینی 1000 شانه : فرش های ماشینی هزار شانه به دلیل دارا بودن تعداد هزار و 3000 گره در یک متر مربع از راستای عرضی و طولی خود به عنوان فرش 1000 شانه تراکم 3000 یا فرش دستبافگونه نیز اطلاق می شود که این تعداد گره ها باعث شباهت زیاد آن به قالی دستبافت و نام بردن آن به این عنوان شده است . زیبایی و ظرافت این محصول بسیار مناسب فرش پذیرایی شیک است . انواع فرش هزار شانه ده رنگ و چهارده رنگ و گل برجسته از این مدل فرش شیک وجود دارد که طبق سلیقه و بودجه خود می توانید از هر یک از آن ها بهره ببرید .
-    فرش ماشینی 1200 شانه : تعداد گره هایی که در یک متر مربع از این محصول و یا شانه و تراکم آن وجود دارد ، این محصول منحصر به فرد را به عنوان فرش 1200 شانه تراکم 3600 به خریداران معرفی کرده است که از ظرافت و زیبایی بی نظیری برخوردار می باشد . این قالی ماشینی نیز از دو مدل مختلف فرش 1200 شانه 8 رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته برخوردار است که هر دوی آن نیز دارای فروش بالایی است . ظرافت و ریز بافتی بالای این فرش ماشینی موجب شده است تا استفاده از آن به عنوان فرش پذیرایی مدرن و جدید بسیار مطلوب و مناسب گردد . ضخامت پایین فرش ماشینی 1200 شانه مناسب استفاده در مکان های کم تردد خانه مثل قسمت پذیرایی است که مخصوص به مهمان می باشد و رفت و آمد کمتری نسبت به بقیه منزل برخوردار است .
-    فرش ماشینی 1500 شانه : محصول 1500 شانه به عنوان جدیدترین تولیدات کارخانجات فرش بافی از بالاترین شانه و تراکم برخوردار است که به همان میزان از بیش ترین ظرافت و زیبایی در میان انواع فرش ماشینی برخوردار است پس می توان گفت که فرش 1500 شانه تراکم 4500 به عنوان شیک ترین فرش سالن پذیرایی مورد استفاده طراحان داخلی و خانم های خوش سلیقه قرار می گیرد . این محصول به عنوان فرش تزئینی نیز در سالن های مجلل کاربرد بسیار زیادی دارد که توسط فروشندگان ما پیشنهاد می گردد . وجود بیش ترین تعداد گره و بیش ترین تعداد رنگ در یک محصول موجب تولید فرش لوکس و جدید و بسیار بی نظیر شده است که عده زیادی از خریداران ، تولید کنندگان فرش کاشان را به دلیل تولید این محصول مورد ستایش قرار می دهند .

شیک ترین فرش آشپزخانه
از محصولات جدید فرش ترک می توان در آشپزخانه های مدرن امروزی استفاده نمود که جلوه و نمای آشپزخانه را بسیار شیک و جدید می نماید . انواع فرش های ترک کاشان شامل فرش دایره گل برجسته 1200 شانه ترک ، فرش 1200 شانه گل برجسته ترک و فرش 700 شانه ترک است که به دلیل پر رفت و آمد بودن محل آشپزخانه استفاده از فرش هفتصد شانه ترک به دلیل ضخامت بالا و نرم بودن آن انتخاب بسیار خوبی خواهد بود . استفاده از فرش رنگ روشن و لایت ترک در آشپزخانه موجب بزرگ تر دیده شدن فضای آشپزخانه و روشنایی در آن جا می شود که این مدل فرش لایت مورد تقاضای بسیاری از مشتریان برای فرش مناسب آشپزخانه کوچک و کم نور بوده است و در نتیجه رضایت آن ها را نیز به همراه داشته است .

فروش فرش شیک پذیرایی و آشپزخانه
به دلیل بالا بودن تعداد شانه تراکم های فرش های دستبافگونه و میزان الیاف مصرفی بیش تر در آن ها ، قیمت آن ها نیز زیاد است که شاید افراد با توان مالی ضعیف از عهده خرید شیک ترین فرش پذیرایی بر نیایند . به همین علت مدیران دلسوز فرش کاشان بر آن شدند تا عرضه مستقیم فرش پذیرایی و فرش شیک آشپزخانه مشتری را به خرید فرش به قیمت کارخانه و به صورت غیر حضوری برسانند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه